Usadowienie gości

Zbliża się termin twojego wesela, a ty nadal nie wiesz kogo w jaki sposób usadowić? Gdzie posadzić stryjków, w którym miejscu zrobić kącik zabaw dla najmłodszych gości towarzyszących ci w tym dniu, w której części sali przygotować miejsca dla fotografa, kamerzysty i orkiestry? Warto, abyś przeczytał niniejszy tekst i skorzystał z naszych kilku fachowych porad. Po pierwsze- nie zostawiaj organizacji miejsc poszczególnych gości na ostatni moment.

Nie jest to dobre, aby w biegu rozplanować, kto gdzie ma siedzieć. Najpierw przygotuj listę gości, a później sprawdź ile i w jakiej kombinacji masz miejsca przy stolikach. Pomyśl, czy lepszym wariantem będzie wybór stołów okrągłych czy kwadratowych, bo w lepszych lokalach restauracyjnych takowa opcja jest. Co więcej, musisz wiedzieć, że większość pomieszczeń ma też opcję kombinacji stolików jeżeli chodzi o ich miejsce rozplanowania na sali weselnej. Dobrze jest jednak kierować się prostą zasadą- nie usadawiaj osób starszych za blisko parkietu.

Nie każdy będzie chciał tańczyć. To zakłóci spokój prowadzonych przez nich rozmów, a także sprawi, że starszyzna będzie czuła się niekomfortowo. Kolejna kwestia to to, że przy parkiecie lepiej czują się osoby młode, które lubią szaleć do białego rana.

By zapewnić odpowiednią integrację gości bawiących się na jednym, wspólnym weselu, koniecznie zaryzykuj i postaw na mieszanie towarzystw. Rozumie się przez to naturalne przemieszanie się osób, a w konsekwencji tego poznawanie się ludzi.

akademiaprawajazdy.pl